Zdrowie, czyli Klękosiad

Zdrowie, czyli Klękosiad

Zdrowie jest najważniejsze? Oczywiście, że tak. A co wspólnego z tym ma Klękosiad?

Każdy z Nas wiele razy w swoim życiu wypowiedział zdanie “zdrowie jest najważniejsze”. To zdanie nabiera jeszcze większego znaczenia w obecnych czasach. Wszystkie osoby, które znam w mniejszym lub większym stopniu dbają o swoje zdrowie. Sposoby na zadbanie o swoje zdrowie są różne. Niektórzy codziennie ćwiczą na siłowni. Inni biegają, a kolejni ćwiczą w domu, żeby być w dobre formie fizycznej.

Wiele osób w tym samym czasie dba o zdrowe odżywianie. Każdy chce być fit. Bardzo się ceni taki stan rzeczy, ale czy w takim samym stopniu dbamy o swoje ciało od strony medycznej? Czy zwracasz uwagę na to jak siedzisz podczas korzystania z komputera? Jak wygląda Twój kręgosłup w pracy, w pozycji siedzącej? Mało kto się nad tym zastanawia. Mało kto zdaje sobie również sprawę z tego, że wadliwa postawa naszego ciała ma ogromny wpływ na układ trawienny, czy też nerwowy.

Na szczęście istnieje urządzenie takie jak klękosiad. Klekosiad jest różnie nazywany przez każdego z nas. Klękosiad to krzesło klęcznik, klęcznik, krzesło rehabilitacyjne, czy też krzesło z podparciem pod kolanami. Urządzanie to samo zadba o nasz kręgosłup podczas pracy siedzącej. Klękosiad sprawia, że pozycja zajmowana na urządzeniu jest zawsze prawidłowa. Klęcznik jest przeznaczony do długotrwałej pracy siedzącej np. przed komputerem. Chcę przy tym podkreślić, że Klękosiad to nie jest mebel ozdobny, nie mniej jednak coraz częściej można spotkać osoby, które korzystają z tego typu krzesła w pracy, czy też w domu. Dlaczego? Ponieważ wiele osób traktuje klękosiad jako urządzenie do wypoczynku. Przez innych jednak klękosiad traktowany jest jako urządzenie do ciągłej rehabilitacji. Pozycja zajmowana na krześle powinna być zawsze wygodna i relaksująca. Oczywiście nie wszystkie produkty to gwarantują. Zawsze zwracajcie uwagę na to, czy wyroby te mają certyfikaty medyczne.

Klękosiad możesz zakupić w naszym sklepie medycznym.

Prawidłowa postawa ciała przyjmowana na klękosiadzie.

Klekosiad, krzesło klęcznik, krzesło rehabilitacyjneKlękosiad, klęcznik

Share this post

Comment (1)

  • Klękosiad Reply

    Bardzo fajny artykuł. Przydatny przede wszystkim. Nie wiedziałam, że klękosiad ma tak duży wpływ na nasze życie i zdrowie. Będę musiała kupić sobie to urządzenie.

    18 maja 2017 at 17:21

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.