Dlaczego My?

Bo Klękosiady, które mamy w ofercie są Wyrobami Medycznymi.

Serdecznie Was Witamy!

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i promocją Klękosiadów produkowanych w Polsce.

Jeszcze raz chcemy zwrócić uwagę na fakt, że klękosiad to ten sam wyrób medyczny co
krzesło rehabilitacyjne, krzesło klęcznik, klęcznik, czy też krzesło z podparciem kolan.

Produkty, które oferujemy są w 100% dopasowywane do Waszych potrzeb, dlatego też czas oczekiwania na zamówienie danego produktu może wynieść do 5 dni.

Wasze zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zamówienie dotarło do Was jak najszybciej, a oferowany produkt był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu fachowców, którzy zawsze chętnie udzielą Państwu pomocy zakupy u Nas stają się czystą przyjemnością.

Zamówienia realizowane są w Naszym Profesjonalnym Internetowym Sklepie Medycznym Medicure.pl. Dzięki temu Mają Państwo pewność, że zakupy są realizowane w bezpieczny sposób. Dodatkowo mają Państwo możliwość w każdym momencie podejrzeć status zamówienia. Wystawiamy Faktury VAT. Do naszego sklepu mogą Państwo dostać się w każdym momencie klikając w Menu na przycisk Sklep Internetowy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail kontakt@klekosiad.net lub telefonicznie pod numerem 782 905 251.

Odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga
Klekosiad.net